Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Разработване на функционалност за корекция на запазен час за смяна на гуми.
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Здравейте искам да кажа че съм адски разочарован от обслужването на онлайн магазина им! Направих поръчка за 4 гуми на 09.03.2024г като получих имейл че поръчката ми е успешно направена дотук добре след което на 12.03. 2024г понеже нито някой ми се обади за подвърждение нито получавам от куриера съобщение реших да видя какво става след много опити да се свържа с отдела за онлайн поръчки накрая една жена ми казва че не била видяла понеже замествала нейна колежка пък и била направена в събота поръчката изобщо несериозна работа дори и извинение не получих не им се сърдя толкова им е капацитета!И друг път съм купувал от тях гуми и нещата си бяха наред, но определено повече няма да купя от тях!!
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Всичко Перфектно.
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Завяката през онлайн магазина не бе подадена към физическия магазин на веригата.
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Всичко мина много бързо и коректно
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?