Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
На 28.10.2016 г заявихме две гуми.Ваш служител се свърза с нас-в понеделник и потвърди поръчката.
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Като ваш нов клиент моето мнение/мисал е че сте супер с други думи добър подхот,начин на избор...
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Бих искала да изразя своята благодарност към Красимир - монтажник от центъра за гуми Диана - Пловдив за проявената отзивчивост, показаното разбиране и безкористната помощ дори и в извънработно време при ситуация с инцидентно спукана гума.
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
поръчвам гуми за различни автомобили, щеше да е хубаво ако имаше история на поръчките. Щеше да ми се спести доста време.Здравейте, много добра идея предлагате. Ще я покажем на администраторите на сайта за обсъждане. Поздрави
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Много съм доволен от бързата доставка.Благодарим много. Радваме се, че сте останали доволен от направената поръчка. Поздрави,
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Много бързо и точно обслужване, гумите са супер с еднакъв ДОТ. 2015 и 2016.
Препоръчвам да пазарувате от тук. Като ги покарам малко ще напиша пак мнение и за качеството на тази марка Барум.Благодарим много за изказаното мнение. Поздрави!
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?
Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?
Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?
Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?
Бихте ли препоръчали този магазин на друг?
Как бихте оценили работата и отношението на куриера?