Запиши час
Diana Tirestore
Онлайн магазин за гуми на леки, лекотоварни, 4х4 и товарни автомобили.

Клиентите за нас

Даниел Богомилов

 
29.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Момчил Ангелов

 
21.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Mitko Siridjanov

 
19.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Petko Todorov

 
14.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Димитър Ненчев

 
13.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
На 28.10.2016 г заявихме две гуми.Ваш служител се свърза с нас-в понеделник и потвърди поръчката.

Георги Симеонов

 
12.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Vladimir Dilkov

 
11.11.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Петър Игнатов

 
31.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Христо Христов

 
29.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Stoiko Muevski

 
20.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Тодор Шопов

 
15.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Denis Asenov

 
11.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
Като ваш нов клиент моето мнение/мисал е че сте супер с други думи добър подхот,начин на избор...

Йозджан Юсуф

 
10.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Kathy Pencheva

 
04.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

pavel nutsov

 
01.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Панайот Панайотов

 
01.10.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
Бих искала да изразя своята благодарност към Красимир - монтажник от центъра за гуми Диана - Пловдив за проявената отзивчивост, показаното разбиране и безкористната помощ дори и в извънработно време при ситуация с инцидентно спукана гума.

Дамян Генчев

 
26.08.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Йордан Недев

 
15.08.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

pavel nutsov

 
14.07.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Georgi Georgiev

 
06.07.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
поръчвам гуми за различни автомобили, щеше да е хубаво ако имаше история на поръчките. Щеше да ми се спести доста време.
Здравейте, много добра идея предлагате. Ще я покажем на администраторите на сайта за обсъждане. Поздрави

Емил Филипов

 
20.06.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Teodor Kanev

 
16.05.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Валентин Цветков

 
13.05.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Petar Georgiev

 
10.05.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Момчил Маринов

 
10.05.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
Много съм доволен от бързата доставка.
Благодарим много. Радваме се, че сте останали доволен от направената поръчка. Поздрави,

Дафина Кушлева

 
10.05.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
Много бързо и точно обслужване, гумите са супер с еднакъв ДОТ. 2015 и 2016.
Препоръчвам да пазарувате от тук. Като ги покарам малко ще напиша пак мнение и за качеството на тази марка Барум.
Благодарим много за изказаното мнение. Поздрави!

Иво Цанев

 
05.05.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Ириней Каменов

 
26.04.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Даниела Джорова

 
23.04.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 

Константин Икономов

 
21.04.2016 г.

Как бихте оценили времето за изпълнение и доставка на вашата поръчка?

 

Как бихте определили нивото на обслужване и отношението на персонала?

 

Как бихте оценили количеството и качеството на информацията в онлайн магазина?

 

Бихте ли препоръчали този магазин на друг?

 

Как бихте оценили работата и отношението на куриера?

 
На изплащане
Payments
Плащане
Leasing